شرکت عالیس ، پیشرو در عرصه نوشیدنی‌ها

در میان برندهای مختلف تولید نوشیدنی در کشورمان، شرکت عالیس را می توان از پیشروترین و موفق‌ترین‌ها به شمار آورد. این شرکت که ابتدا با دوغ‌های خود بر سر زیان‌ها افتاد، به سرعت با تولید نوشیدنی‌های مختلف و باکیفیت، توانسته است سهم مناسبی از بازار نوشیدنی‌های کشورمان را به خود اختصاص دهد.

تاریخچه‌ای از عالیس

شرکت عالیس

شرکت عالیس سال 1384 در شهرک صنعتی چناران کار خود را با هدف تولید محصولات نوشیدنی با کیفیت و سالم آغاز کرد. سه بخش زیرمجموعه این شرکت هرکدام وظیفه تولید قسمتی از محصولات عالیس را بر عهده دارند. اولین بخش زیرمجموعه شرکت عالیس، کارخانه «چشمه نوشان خراسان» است که وظیفه تولید انواع دوغ‌های گازدار و بدون‌گاز، نوشابه‌های گازدار، آب‌معدنی و آبمیوه‌های گازدار عالیس را بر عهده دارد.

کارخانه «نیک رز چناران» دومین بخش زیرمجموعه عالیس است که ماءالشعیرهای عالیس در 12 طعم مختلف در آن تولید می‌شود.

همچنین شرکت عالیس با تاسیس کارخانه «بهار رز چناران» به عنوان سومین بخش زیرمجموعه خود، محصولات و نوشیدنی‌های لبنی خود مانند ماست میوه‌ای، شیر میوه‌ها، انواع آبمیوه و شیرهای ساده و طعم‌دار را روانه بازار کرد.

تولید محصول با استاندارد جهانی

تولید محصولاتی با کیفیت جهانی و استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌ها و فناوری‌ها در فرآیند تولید، از مهمترین اهداف و برنامه‌های شرکت عالیس در تمام سال‌های فعالیتش بوده است. به‌دست آوردن استاندارهای ISO 9001،ISO 22000، HACCP، ISO 14001 و ISO 18001 نشان می‌دهد که شرکت عالیس علاوه بر توجه به کیفیت بالای محصولات خود، به حفظ محیط‌ زیست و همچنین ارتقاء سلامتی مصرف‌کنندگان محصولات عالیس هم توجه ویژه‌ای دارد.

همین مسئله باعث شده است که عالیس در دوره‌های مختلف به عنوان واحد نمونه اداره‌کل استاندارد کشور برگزیده شود.

شرکت عالیس در تلاش است تا با استفاده از فناوری و دانش فنی روز دنیا، لذت مصرف محصولی با کیفیت جهانی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

رقابت با برندهای معتبر دنیا

در کشورهای مختلف از جمله کشورهای منطقه ما می‌توان به راحتی محصولات نوشیدنی از برندهای بزرگ تولید نوشیدنی دنیا را پیدا کرد. شرکت عالیس این افتخار را دارد که با تولید محصولی قابل رقابت با بزرگترین برندهای نوشیدنی دنیا، حضوری موثر در این کشورها داشته و از بازار خوبی در آن‌ها برخوردار شود. قطر، امارات، سوریه، عراق، قزاقستان، ترکمنستان، لبنان، افغانستان و پاکستان کشورهایی هستند که شرکت عالیس در آن‌ها نمایندگی فروش محصول دارد. به جز این‌ها محصولات عالیس به کشورهای عمان و بحرین هم صادر می‌شود.

شرکت عالیس قصد دارد که با ادامه مسیر توسعه خود، در سال‌های آینده پا را از کشورهای منطقه فراتر گذاشته و به بازارهای دیگر نیز راه پیدا کند.

سالم و متنوع

با وجود اینکه تنوع محصول، استفاده از مواد اولیه درجه یک و به‌کار بردن فناوری روز دنیا در فرآیند تولید را می‌توان از نقاط قوت محصولات عالیس برشمرد، اما بدون شک مهمترین عامل تمایل مشتریان به استفاده از محصولات عالیس را باید توجه این برند به سالم بودن محصولات تولید شده‌اش دانست. محصولات عالیس از مواد تازه و بدون استفاده از نگه‌دارنده‌های شیمیایی تولید می‌شوند. این مسئله در کنار تنوع بالای محصولات تولیدی، می‌تواند این برند را به انتخاب اول شما در هنگام خرید نوشیدنی تبدیل کند.

نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات

با سلام با شماره تلفن 0513187 تماس بگیرید
رسول علیمردان در خواست نمایندگی عالیس در شهرستان مه ولات
نظرات بیشتر
alis