صادرات

ارائه محصول صادرات محور با احترام به نیاز مشتری

هلدینگ عالیس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان انواع نوشیدنی درکشور است که تمام سعی خود را طی این سال ها بر آن داشته است تا بتواند با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا محصولی را ارائه دهد که برای صادرات به تمام دنیا مناسب باشد.

اقدامات حمایتی عالیس از نمایندگان صادراتی خود

هلدینگ عالیس بر اساس فعالیت های درخشانی که از خود طی این سال ها بر جای گذاشته است توانسته است حمایت های بی نظیری را از جمله اقدامات زیر برای نمایندگان صادراتی خود فراهم آورد:

۱. تماس با نمایندگان خارج از کشور خود به طورمستمر

همواره کمبود ارتباط از طرف تأمین کنندگان باعث نارضایتی و شکایت بسیاری از خریداران بین المللی است. از این رو مرکز صادرات عالیس به طور منظم با مشتریان خود از طریق شبکه های اجتماعی در ارتباط بوده و به طور منظم از مقاصد صادراتی خود بازدید، پیشرفت های انجام شده را بررسی کرده و پس از دریافت بازخورد از نمایندگان خود پشتیبانی های لازمه را ارائه می دهد.

۲. ارائه خدمات عالی به مشتری

کارشناسان مجرب عالیس با ایجاد هماهنگی های لازمه در مراکز تولید، انبار و حمل و نقل و صادرات با برنامه ریزی های دقیق و منظم تمامی تلاش و توان خود را در راستای تحویل به موقع کالا به کار بسته اند.

۳. مرور زنجیره تأمین به طور مرتب

گروه صادرات عالیس با راهنمایی های مدیران مجرب با سایر مشتریان احتمالی نیز تماس گرفته و با ارائه مشاوره رایگان آنها را در انتخاب صحیح محصولات راهنمایی می کنند.

۴. شرکت در نمایشگاه های بین المللی

هلدینگ عالیس یک گروه همواره پویا می باشد و توانسته است با حضور همیشگی خود در مجامع ملی و بین المللی همچون رسانه، شبکه های اجتماعی و نمایشگاه ها به طور هدفمند برای رسیدن به اهداف خود فعالیت کند.

۵. برنامه ریزی جهت توسعه بازار صادراتی

اهمیت موفقیت محصولات عالیس در خارج از کشور برای این گروه و شرکای صادراتی ما به یک اندازه است. به همین دلیل برای کمک به افزایش فروش و حفظ یک رابطه مداوم، گروه عالیس همواره با شرکای خود طبق یک برنامه توسعه منظم با توافق مشترک طرفین پیش می رود.

۶. بهره گیری از تجارب جهت ایجاد بازارهای جدید

ما همواره در صدد هستیم تا با بهره گیری از تجربیات، بازخورد و مهارت های خود صادرات به بازارهای جدید را آغاز کنیم.

داستان موفقیت صادرات عالیس

نقل از تیم صادراتی عالیس:
صادرات برای تجارت ما بسیار مهم است. همه محصولات ما در بازارهای صادراتی به دلیل طعم خوب، ممتاز و خوب بودن فروش بالایی دارند. موفق ترین بازارهای صادراتی ما خاورمیانه و کشورهای حوزه CIS هستند که شاهد خریدهای مکرر ایشان بوده ایم و طی سال های گذشته نیز شاهد رشد چشمگیر فروش در بازارهای جدیدی که وارد شده ایم هستیم.

اقدامات موثر جهت صادرات یک کالا

۱. از کدام اینکوترمز ها باید استفاده کنید ؟

اینکوترمز ها قوانینی هستند که در سطح بین المللی توافق شده اند و شرایط تحویل کالا را تعیین می کنند. اجازه دادن به خریدار و فروشنده برای توافق در مورد جزئیات شرایط فروش از سو تفاهم در آینده جلوگیری می کند.

۲. به چه مدارکی نیاز دارید؟

درمورد اینکه چه اسنادی را باید تهیه کنید و مدت زمان تهیه آنها چقدر می باشد، در ابتدا از طریق مشورت با وارد کننده کالا اقدام نمایید، زیرا این امر بر زمان تحویل کالا توسط شما تأثیر می گذارد.

۳. چگونه می توان یک قیمت صادراتی برای محصول خود تعیین کرد؟

همیشه در نوشتن جزئیات وشرایط اینکوترمز، با مشتری خود صحبت کنید. قبل از ذکر قیمت سعی کنید نیاز مشتری را بررسی کنید.

۴. توافق نامه کتبی داشته باشید

این مورد اگرچه که الزامی نیست، اما داشتن توافق نامه کتبی تنظیم و تأیید شده توسط یک وکیل باتجربه توصیه می شود.

۵.بیمه مسئولیت محصول

تمامی شرکت های حمل و نقل بین المللی که مسئولیت حمل بار رابرعهده دارند طی دریافت هزینه از صاحب کالا مسئول بیمه محصول تا اتمام فرایند ارسال می باشند.

۶. گواهی مبدا (CO)

وجود یک گواهی مبدا برای تأیید منشا کالا مورد نیاز است که توسط اتاق بازرگانی هرکشوری تهیه می شود.

۷. صدور گواهینامه بهداشت

این مورد برای تأیید صادرات تمامی محصولات خوراکی لازم است.

alis