نخستین رویداد ارائه نیازهای فنی مهندسی گروه تولیدی عالیس

رویداد

مدیرعامل شرکت پیشگامان اکسیر سبز آروند از برگزاری نخستین رویداد ارائه نیازهای فنی و مهندسی برای گروه تولیدی عالیس خبر داد.

دکتر نسرین فیاض گفت: در راستای بومی سازی ماشین آلات مورد نیاز در صنایع غذایی شرکت پیشگامان اکسیر سبز آروند رویدادی برای حل معضلات فناوری گروه تولیدی عالیس برگزار می‌کند که در آن رفع نیازهای فناورانه این گروه تولیدی مورد بحث قرار می‌گیرد.

وی در توضیح روال کار این رویداد خاطرنشان کرد: گروه تولیدی عالیس نیازهای خود در حوزه طراحی قطعات را در این رویداد توضیح داده و افرادی که در این زمینه قادر به همکاری در راستای رفع این نیازها باشند با شرکت وارد مذاکره می‌شود.

مدیرعامل شرکت پیشگامان اکسیر سبز آروند ادامه داد: این رویداد در صبح روز سه شنبه 23 خرداد ماه امسال در محل سالن آمفی تئاتر پارک علم و فناوری خراسان برگزار شده و نخستین رویدادی از این دست است که توسط مجموعه پیشگامان اکسیر سبز آروند برگزار می‌شود.

فیاض افزود: این رویداد دارای 2 بخش شامل معرفی نیازهای فنی و مهندسی گروه تولیدی عالیس و برگزاری جلسات B2B  با مدیران فنی کارخانجات عالیس است و همه علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند در آن شرکت داشته باشند.

alis