مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه نویسندگی عالیس برگزار شد

سرپرست روابط عمومی هلدینگ عالیس از برگزاری مراسم تقدیر از نفرات برتر مسابقه نویسندگی هلدینگ عالیس با موضوع شعار سال 1403 یعنی احترام با سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ عالیس محمود طالع زاری در این مراسم که در سالن جلسات ستاد مرکزی این هلدینگ برگزار شد، اظهار کرد: ایده مسابقه نویسندگی با موضوع شعار سال یعنی احترام با سازمان از طرف مدیریت عامل ارائه و برای کارکنان این مجموعه تولیدی برگزار شد که در طول آن 43 نفر از پرسنل آثار خود را به دبیرخانه آن ارسال کردند.

وی ادامه داد: از مجموع 43 اثر رسیده به دبیرخانه این مسابقه 37 اثر توسط کمیته درون سازمان و آثار مربوط به دست اندرکاران توسط داور بیرونی بررسی شد.

سرپرست روابط عمومی هلدینگ عالیس بیان کرد: در کمیته درون سازمان لیدا عندلیبی و علی بهرام زاده با کسب 33 امتیاز از کمیته داوری در مقام نخست، سمانه خزایی با کسب 30 امتیاز در مقام دوم و ناصر نجار مغانی و سجاد بنیانی با کسب 29.5 امتیاز در مقام سوم قرار گرفتند.

طالع زاری تأکید کرد: همچنین از بین آثار داوری شده در بیرون از مجموعه محمد نصیری و شهرزاد حسینی قهستانی از نظر نگاه ویژه به موضوع احترام و رعایت اصول نگارش به مقام نخست و موسی الرضا بذرگر به مقام دوم دست یافته و مقاله احمد آبروانی از نظر ابتکار و خلاقیت در ایده‌پردازی به عنوان مقاله شایسته تقدیر برگزیده شد.

همچنین در این مراسم از رجبعلی فروغی نسب، جواد اصغری، محمد نصیری، حامد درخشان، احمد آبروانی و محمود طالع زاری به پاس زحمات آنها در برگزاری مسابقه و روند داوری مقالات نیز توسط مدیرعامل هلدینگ عالیس تقدیر به عمل آمد.

 

 

alis