پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی عالیس آغاز شد

تبلیغات دانشگاه

رئیس مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی عالیس از آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی این گروه تولیدی خبر داد.

فرشید نیکفر در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی عالیس اظهار کرد: برای دوره کاردانی ناپیوسته این مرکز آموزش عالی در رشته‌های کنترل کیفیت مواد غذایی، مدیریت کسب و کار، حسابداری با گرایش بهای تمام شده و تربیت بدنی با گرایش مربیگری آمادگی جسمانی اقدام به پذیرش دانشجو داشته و متقاضیان می‌توانند تا تاریخ 13 شهریور برای ثبت نام در این رشته‌ها به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

وی ادامه داد: همچنین برای دوره کارشناسی ناپیوسته این مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی در رشته‌های فناوری صنایع غذایی گرایش تضمین کیفیت، فناوری برق صنعتی، ایمنی سلامت و محیط زیست، فناوری صنایع غذایی گرایش شیر و فرآورده‌های لبنی و مدیریت کسب و کار پذیرش دانشجو داشته و داوطلبان واجدالشرایط تا تاریخ 11 شهریور ماه فرصت دارند با مراجعه به وبسایت www.sanjesh.org  تقاضای خود برای تحصیل در مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی عالیس را ثبت کنند.

رئیس مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی عالیس بیان کرد: در بین رشته‌های مقطع کارشناسی رشته فناوری صنایع غذایی با گرایش تضمین کیفیت برای نخستین بار در ایران تنها در مرکز آموزش عالی علمی و کابردی عالیس ارائه داده شده است.

نیکفر در ارتباط با مزایای تحصیل در مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی عالیس، خاطرنشان کرد: علاوه بر مزایای عادی مانند تخفیف شهریه برای دانشجویان ممتاز برنامه‌هایی برای استخدام فارغ‌التحصیلان این مجموعه در مجموعه عالیس در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امکان تمدید تاریخ‌هایی که در بالا آمده است وجود دارد، اظهار کرد: در صورت تمدید مهلت ثبت نام، اطلاع رسانی‌های لازم علاوه بر وبسایت سازمان سنجش در وبسایت‌های مجموعه عالیس نیز انجام می‌شود.

alis