بازدید مدیران مرکز نوآوری علم داده و هوش مصنوعی از کارخانجات عالیس

مدیران و کارشناسان مرکز نوآوری علم داده و هوش مصنوعی با هدف گسترش تعاملات بین دو شرکت از مجموعه کارخانجات گروه تولیدی عالیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ عالیس، در این بازدید مدیران مرکز نوآوری علم داده از کارخانجات بهار رز عالیس چناران، نیک رز چناران، چشمه نوشان خراسان و رزین فرم چناران و همچنین برخی از بخش‌های دیگر مجموعه تولیدی عالیس از جمله تصفیه خانه، تونل انرژی، انبارهای محصول تولید شده و لجستیک دیدن کردند.

در این بازدید دانیال احمدزاده مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات گروه تولیدی عالیس با اشاره به اهمیت داشتن اطلاعات درست برای برنامه‌ریزی توسعه یک سازمان، اظهار کرد: در دنیای امروز این داده‌ها با ابزارهایی مانند هوش مصنوعی با فرآیند راحت‌تری جمع‌آوری شده و علاوه بر راحتی جمع آوری داده‌ها با آنها دقت اطلاعات به دست آمده به منظور تحلیل و تصمیم‌گیری نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: دنیای امروز مبتنی بر علم داده است و سازمان‌هایی دارای قدرت بیشتری هستند که بتوانند داده‌های خود را به درستی به دست آورده و تحلیل کنند و در هلدینگ عالیس با توجه به گستردگی مجموعه نیاز است که از تمام ابزارهای علوم مدرن برای دستیابی به این اطلاعات استفاده کرد.

مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات ادامه داد: امید می‌رود در این مسیر، مرکز نوآوری علم داده و هوش مصنوعی که یکی از بهترین مراکز در حوزه هوش مصنوعی و علم داده در سطح کشورمان است بتواند همکاری سودمندی را با هلدینگ عالیس داشته باشد.

 

alis