انعقاد تفاهم‌نامه واگذاری پاراکلینیک فیروزه فیاض

پاراکلینیک فیروزه فیاض

مدیرعامل هلدینگ عالیس از انعقاد تفاهم‌نامه بین هلدینگ عالیس و دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای خدمات ویژه پاراکلینیک فیروزه فیاض در راستای تجهیز و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خبر داد.

علی اصغر فیاض در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی هلدینگ عالیس، اظهار کرد: عمل به مسئولیت اجتماعی همواره یکی از موضوعات در دستور کار هلدینگ عالیس بوده و در همین راستا عملیات ساختمانی بیمارستان و پاراکلینیک فیروزه فیاض از سال ۹۵ آغاز شده است.

وی ادامه داد: ساختمان پاراکلینیک آماده بهره‌برداری بوده و  هم اکنون در اختیار دانشگاه علوم پزشکی نیشابور قرار گرفته تا پس از تجهیز آماده خدمات‌رسانی به مردم منطقه محروم فیروزه شود.

مدیرعامل هلدینگ عالیس بیان کرد: ساخت این مجموعه منطبق با آخرین متدهای ساختمان‌سازی روز دنیا برای مجموعه‌های درمانی است و تلاش بر این بوده که کیفیت ساخت آن در بالاترین حد ممکن باشد.

فیاض در ارتباط با نیت سازندگان این بیمارستان، خاطرنشان کرد: خدمت به مردم محروم مهم‌ترین علت ورود مجموعه تولیدی عالیس به ساخت این مجموعه درمانی بوده و امید می‌رود با همراهی مسئولان این مهم عملیاتی و دغدغه درمانی منطقه برطرف شود.

alis