طرز تهیه قهوه استارباکس

یکی از قهوه‌های معروف، قهوه استارباکس است. استارباکس یکی از شرکت‌‎های مشهور در آمریکا است. این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت همانند، اسپرسو، قهوه، فراپاچینو، انواع قهوه و قهوه سرد به شهرت رسیده است. در این شرکت، انواع نوشیدنی‎ها به روشی خاص تهیه می‏‌شود. اگر تمایل دارید با طرز تهیه انواع نوشیدنی‎های استارباکس آشنا شوید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

طرز تهیه انواع قهوه استارباکس

طرز تهیه انواع قهوه استارباکس

طرز تهیه قهوه استارباکس با سایر قهوه‌‎‌ها فرق دارد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دقیق نمی‌دانید، قهوه‌ی خود را چگونه درست کنید، به شما پیشنهاد می‎کنیم که طرز تهیه قهوه‎های استارباکس را امتحان کنید. در ادامه به روش تهیه انواع قهوه استارباکس می‌‎پردازیم. همراه ما باشید.

طرز تهیه قهوه لاته استارباکس

طرز تهیه قهوه لاته استارباکس

قهوه استارباکس لاته، یک نوع قهوه ایتالیایی است و به معنای قهوه و شیر است.

قهوه لاته یا کافه لاته از شیر داغ و اسپرسو تهیه می‎شود و برای تزئین آن از طرح‌های خاص استفاده می‎شود.

برای تهیه قهوه لاته ابتدا با استفاده از دستگاه اسپرسو، یک تا دو شات اسپرسو آماده کنید و سپس کف فنجان بریزید. سپس با استفاده از دستگاه، فوم شیر را بگیرید و در نهایت شیر و فوم شیر را به اسپرسو اضافه کنید.

اگر تمایل دارید در ادامه می‎توانید مقاله‎ی نوشیدنی با شیر و قهوه را مطالعه کنید. در این مقاله درباره‎ی نوشیدنی‎هایی که می‎توان با شیر و قهوه آماده کرد، صحبت کردیم.

طرز تهیه قهوه موکا استارباکس

طرز تهیه قهوه موکا استارباکس

موکا یکی از قهوه‌های پرطرفدار استارباکس است. افرادی که به خوردن نوشیدنی‌های شکلاتی علاقه‌ی زیادی دارند، از این نوشیدنی به شکل ویژه استقبال می‌‎کنند.

برای تهیه موکا، ابتدا باید کمی اسپرسو را با پودر کاکائو ترکیب کنید و به آن شیر اضافه کنید.

یکی از انواع موکا، بیچرین است که به شهر تورین ایتالیا تعلق دارد. این نوشیدنی از ترکیب، قهوه، خامه شکلاتی با طعم فندق و خامه غلیظ تهیه می‎شود.

یکی دیگر از نوشیدنی‎هایی که با موکا می‎توان تهیه کرد، آیس موکا است که در فصل تابستان از آن به شکل ویژه‎ای استقبال می‎شود. در مقاله‎ی طرز تهیه آیس موکا، درباره‎ی روش تهیه‎ی این نوشیدنی به‎طور کامل صحبت کردیم.

در کنار آیس موکا، نوشیدنی‎های بسیار دیگری وجود دارند که مناسب فصل تابستان هستند. اگر تمایل دارید با این نوع نوشیدنی‌ها آشنا شوید، مقاله‎ی طرز تهیه موکا سرد را مطالعه کنید.

طرز تهیه قهوه استارباکس ماکیاتو

طرز تهیه قهوه استارباکس ماکیاتو

طرز تهیه قهوه استارباکس ماکیاتو با ماکیاتو معمولی تفاوت دارد. ماکیاتوی اصلی از اسپرسو و فوم شیر تهیه می‏‌شود. قهوه ماکیاتو طعم غلیظی دارد و فوم شیر موجود در این قهوه، طعم آن را کاهش می‎دهد.

برای تهیه قهوه استارباکس ماکیاتو از نوع کاراملی آن، ابتدا باید شیر را داخل ظرف فلزی بریزید و آن را روی حرارت کم قرار دهید. سپس به سراغ تهیه اسپرسو بروید. زمانی که اسپرسو آماده شد، آن را در فنجان بریزید. بعد از آن، به شیر حرارت دیده شده، سیروپ کارامل را اضافه کنید و هم بزنید تا بر روی شیر فوم ایجاد شود. شیر را از روی حرارت بردارید و به اسپرسوی آماده شده اضافه کنید. ماکیاتو استارباکس کاراملی شما آماده‎‌ی سرو است.

اگر تمایل دارید با طرز تهیه انواع قهوه آشنا شوید و به دنبال روش‌‎های تهیه‌ی متفاوتی هستید، به مقاله‎ی چگونه قهوه کف‌دار درست کنیم؟ سر بزنید.

طرز تهیه قهوه اسپرسو استارباکس

طرز تهیه قهوه اسپرسو استارباکس

اسپرسو یک نوع قهوه محبوب است که شیوه‎ی دم کردن آن متفاوت است. برای تهیه این نوشیدنی ابتدا باید دانه‌های قهوه اسپرسو را آسیاب کنید و سپس تحت فشار آب قرار دهید. در نهایت، قهوه‌ی فشرده شده حاصل می‏‎شود. این قهوه طعم فوق‌العاده‌ خوبی دارد.

یکی دیگر از روش‎های تهیه‌‎ی قهوه، با پودر کاکائو است. در مقاله‎ی طرز تهیه قهوه با پودر کاکائو، شما را با روش تازه‎‌ای برای تهیه قهوه آشنا می‎کنیم.

کلام آخر

ما در این مقاله به تفاوت میان انواع قهوه استارباکس و نحوه‎ی آماده کردن آن پرداختیم. اگر به نوشیدنی‌های کافئین‌‎دار علاقه‌‎ی زیادی دارید، به شما پیشنهاد می‎کنیم که با استفاده از روش‌هایی که در این مقاله ارائه دادیم، قهوه‎های خود را آماده کنید.

البته ناگفته نماند که طرز تهیه قهوه تا حد زیادی به سلیقه‎ی شما بستگی دارد. ممکن است شما به‎طور دائم تنها از یک روش برای تهیه‎ی قهوه خود استفاده کنید و یا از سایر انواع قهوه استقبال کنید.

سوالات متداول:

قهوه اسپرسو استارباکس چگونه تهیه می‏‌شود؟

اسپرسو یک نوع قهوه محبوب است که شیوه‎ی دم کردن آن متفاوت است. برای تهیه این نوشیدنی ابتدا باید دانه‌های قهوه اسپرسو را آسیاب کنند و سپس تحت فشار آب قرار دهند. قهوه فشرده شده با طعم فوق‌العاده حاصل می‏‌شود.

استارباکس چگونه به شهرت رسید؟

استارباکس با تهیه محصولات باکیفیت همانند، اسپرسو، قهوه، فراپاچینو، انواع قهوه و قهوه سرد به شهرت رسیده است.

قهوه لاته به چه معناست؟

قهوه استارباکس لاته، یک نوع قهوه ایتالیایی و به معنای قهوه و شیر است. قهوه لاته یا کافه لاته از شیر داغ و اسپرسو تهیه و برای تزئین آن از طرح‌های خاص استفاده می‎شود.

بیچرین چه نوع نوشیدنی است؟

یکی از انواع موکا، بیچرین است که به شهر تورین ایتالیا تعلق دارد. این نوشیدنی از ترکیب، قهوه، خامه شکلاتی با طعم فندق و خامه غلیظ تهیه می‎شود. این نوشیدنی فوق‎العاده خوش‎طعم است.

 

alis