بهره‌برداری از 3 خط تولید جدید توسط معاون اول رئیس جمهور

معاون اول رئیس‌جمهور کارخانه تولیدی رزین فرم، پروژه خط تولید نوشیدنی در بسته‌بندی قوطی و شیشه و نیز پروژه خط تولید دی‌اکسیدکربن (CO2) در کارخانجات تولیدی «عالیس» را افتتاح کرد.

بهره‌برداری از 3 خط تولید جدید

 پروژه کارخانه تولیدی رزین فرم چناران

به گزارش روابط عمومی عالیس، اسحاق جهانگیری روز پنجشنبه با حضور در مجموعه کارخانجات تولیدی «عالیس» در شهرستان چناران، ضمن بهره‌برداری و بازدید از سه پروژه کارخانه تولیدی رزین فرم، پروژه خط تولید نوشیدنی در بسته‌بندی قوطی و شیشه و پروژه خط تولید دی اکسیدکربن (CO2) در این مجموعه، با توضیح مسوولان و مدیران کارخانجات تولیدی «عالیس» در جریان چگونگی اقدامات انجام شده جهت راه‌اندازی این پروژه‌ها و ظرفیت تولید و اشتغال‌زایی آنها قرار گرفت.

کارخانه تولیدی رزین فرم چناران با تولید پریفورم مورد نیاز برای تولید بطری‌های مورد استفاده در صنعت نوشیدنی با 3 خط فعال و تمام وقت دارای 96 قالب و قابلیت تولید در 8 سایز با ظرفیت تولید 25 تا 43 هزار عدد در هر ساعت است که برای 66 نفر به‌طور مستقیم اشتغال‌زایی داشته است. تمام ماشین‌آلات این کارخانه تمام اتوماتیک و محصول کشور سوئیس است.

پروژه خط تولید نوشیدنی در بسته‌بندی قوطی و شیشه شرکت بهاررز چناران با ظرفیت تولید 28 هزار بطری و 48 هزار قوطی در ساعت، برای 108 نفر ایجاد اشتغال کرده است. تمام ماشین‌آلات این خط تولید تمام اتوماتیک و محصول کشور آلمان است.

بهره‌برداری از 3 خط تولید جدید

همچنین پروژه خط تولید دی اکسید کربن (CO2) شرکت بهاررز چناران به منظور تولید گاز کربنیک مورد استفاده در صنعت نوشیدنی با ظرفیت تولید 1500 کیلوگرم در ساعت و اشتغال‌زایی برای 20 نفر راه اندازی شده است.

کارخانجات تولیدی «عالیس» با سرمایه‌گذاری کلان در این 3 پروژه ی بزرگ و با ایجاد ظرفیت جذب مجموع 194 نفر نیروی انسانی، تمام تلاش خود را در راستای اهداف ساختاری خود یعنی رونق تولید و کارآفرینی به کار گرفته است و امید است که نتیجه‌ی آن، رضایت مردم شریف ایران را به دست آورد.

بهره‌برداری از 3 خط تولید جدید

 

 

alis