صدرنشینی تیم عالیس در لیگ یادمان گلزار شهدای کرمان در چناران

صدرنشینی تیم عالیس

مسئول واحد ورزش و سلامت هلدینگ عالیس از صدرنشینی تیم عالیس در لیگ یادمان گلزار شهدای کرمان ادارت و کارخانجات شهرستان چناران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ عالیس، حمیدرضا اساسی در مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ یادمان گلزار شهدای کرمان که در سالن ورزشی الغدیر شهرستان چناران برگزار شد، اظهار کرد: در این دوره از رقابت‌های ورزش کارگری شهرستان چناران 7 تیم از بین 24 تیم معرفی شده شرکت داشته و طبق جدول زمانبندی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به حضور قدرتمند تیم عالیس در این دوره از مسابقات، خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات تیم عالیس چ با اتکا به توان کارکنان خود و برنامه‌ریزی دو ساله توانست مقام نخست لیگ یادمان گلزار شهدای کرمان شهرستان چناران را به دست بیاورد.

مسئول واحد ورزش و سلامت هلدینگ عالیس بیان کرد: همچنین عنوان آقای گل و بهترین بازیکن این دوره از مسابقات به ترتیب به جلال رضا پور و حسین سجادی که هر دو از بازکنان تیم عالیس هستند تعلق گرفت.

اساسی افزود: دو تیم عالیس و نان مزرعه با به دست آوردن مقام‌های نخست و دوم توانستند از شهرستان چناران به لیگ استانی راه پیدا کرده و امید می‌رود از این پس بتوانیم شاهد افتخار آفرینی بیشتر تیم عالیس در رده‌های بالاتر باشیم.

alis