هیچ تفاوتی بین سهامدار خرد و عمده در عالیس وجود ندارد

 

ترابی

عضو هیأت مدیره هلدینگ عالیس گفت: در تقسیم سود سالانه سهام شرکت عالیس هیچ تفاوتی بین سهامدار عمده و خرد وجود نداشته و تمام افراد در ازای هر سهم خود سود یکسانی را دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ عالیس محمد علی ترابی اظهار کرد: با وجود اینکه ورود به بازار سرمایه یکی از دستاوردهای مجموعه به حساب می‌آید اما مسئولیت این شرکت را در مقابل مردم چند برابر می‌کند به این معنی که اگر تا دیروز شرکت در مقابل سود و زیان تنها به اعضای خود پاسخ می‌داد هم اکنون باید به مردم نیز پاسخگو باشد.

وی با اشاره به استقبال مردم از خرید سهام شرکت عالیس تأکید کرد: با توجه به این استقبال اقداماتی در راستای سودآوری بیشتر شرکت و از بین بردن موانع تولید در دستور کار قرار گرفته تا رضایت خریداران سهام و مصرف کنندگان افزایش یافته و اقبال عمومی به خرید سهام نیز بالا برود.

عضو هیأت مدیره هلدینگ عالیس ادامه داد: سبز شدن نماد عالیس در روی تابلوی فرابورس نیاز به خرد جمعی و همکاری و همیاری دارد که این موضوع با توجه به سابقه عالیس نه تنها یک اولویت بلکه یک ضرورت برای ادامه بقای شرکت است.

ایشان نام خوب عالیس را یکی از سرمایه‌های اصلی این مجموعه دانست و ادامه داد: برای حفظ این نام محبوب اقداماتی مانند تقویت  تکنولوژی و بهینه کردن فرآیندهای تولید در دستور کار قرار گرفته و به اجرای این اقدامات بیش از گذشته توجه می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون تمام افرادی که در بازار سرمایه سهام شرکت عالیس را خریداری می‌کنند جزو خانواده بزرگ این شرکت هستند، خاطرنشان کرد: با همین دید تمام سهامداران شرکت اعم از خرد و یا عمده سود یکسانی را دریافت می‌کنند به عبارت بهتر هر کس که حتی یک سهم از این شرکت را خریداری کرده باشد به ازای هر سهم دقیقا همان سودی را دریافت می‌کند که مدیرعامل و اعضای اصلی شرکت آن را دریافت می‌کنند.

alis