فناوری‌های روز اهرم اصلی توسعه عالیس

قائم مقام هلدینگ عالیس

قائم مقام هلدینگ عالیس گفت: استفاده از فناوری‌های روز که هم اکنون در دستور کار هلدینگ عالیس قرار گرفته است می‌تواند به عنوان یکی از اصلی‌ترین اهرم‌های توسعه برای این شرکت عمل کرده، سبب افزایش کیفیت تولیدات شده و محبوبیت این برند فاخر بین مردم را افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ عالیس محمد تقی فیاض در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: روز عرضه اولیه شرکت عالیس با توجه به اینکه بورس در حال ریزش بود و شرایط خوبی نداشت نمی‎تواند ملاک دقیقی برای ارزیابی وضعیت برند عالیس در بازار باشد اما به لطف خدا، حمایت مردم و تکیه بر روابط خوب و جذابی که مصرف‌کنندگان این مجموعه دارند از روز دوم اتفاقات بسیار خوبی در معاملات بازار سرمایه برای برند عالیس رخ داد و تعداد متقاضیان پشت صف خرید از انتظار ما بسیار بالاتر بود که این مسئله سبب دلگرمی پرسنل و مدیران این هلدینگ شد.

وی با بیان اینکه از روز دوم به بعد قیمت سهام عالیس در تابلوی فرابورس روند افزایشی را در پیش گرفت، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عالیس یک مجموعه واقعی و هدفمند است که در معرض دید عموم قرار دارد برنامه‌هایی برای ترقی آن در دستور کار قرار گرفته که ضریب امنیت خرید سهام برای متقاضیان را افزایش می‌دهد.

فیاض در ارتباط با برنامه‌های توسعه محور هلدینگ عالیس بیان کرد: نخست اینکه استفاده از فناوری‌های جدید را برای تعدادی از خطوط تولید در برنامه داریم همچنین سرمایه‌گذاری بسیار قابل توجهی برای ارائه خدمات ویژه به مشتریان و تولید محصولات دیگر در برنامه‌های این مجموعه قرار دارد؛ علاوه بر این هدف‌گذاری توسعه شرکت در حوزه منطقه‌ای نیز از موضوعاتی است که سبب رشد شرکت می‌شود.

قائم مقام هلدینگ عالیس با تأکید بر اینکه شعار مجموعه ما «عالیس برای خانواده» است، تصریح کرد: با توجه به همین شعار با وجود اینکه مجموعه عالیس برای ادامه فعالیت نیاز به حضور در بورس نداشت اما این اقدام را اجرایی کردیم تا در ادامه مسیر خود همراه با خانواده‌های ایرانی و مردم کشور عزیزمان باشیم.

فیاض افزود: با توجه به شرایطی که در فضای تولید و صنعت حاکم است اعتقاد داریم با ورود به بورس و ایجاد امکان شراکت با مردم به همه اهداف تعیین شده دست پیدا کرده و حس خوبی که سهامداران ما لیاقت آن را دارند به آنها منتقل می‌شود.

alis