شرکت بیش از هزار نفر در مراسم شب یلدای عالیس

بیش از هزار نفر در مراسم شب یلدای هلدینگ عالیس که در دو روز برگزار شد شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ عالیس، همراه با آیین سنتی شب یلدا گروه تولیدی عالیس جشن این مراسم باستانی را در دو روز بیست و نهم و سی‌ام آذر ماه در مرکز خرید مگامال در شهرک اکباتان تهران برگزار گرد.

در این جشن برنامه‌های مختلفی مانند دف‌نوازی، اجرای موسیقی، مسابقه و اهدای جوایز در نظر گرفته شده بود، همچنین نمونه‌های محصولات عالیس برای افرادی که با تولیدات این گروه آشنایی نداشتند نیز در اختیار آنها قرار گرفت.

همراهی همیشگی عالیس با خانواده‌ها

فرزاد ضابط  مدیر مارکتینگ هلدینگ عالیس در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی هلدینگ عالیس با بیان اینکه پاسداشت مناسبت‌های ملی و آیینی ایرانیان یکی از موضوعات مهم برای هر برند ایرانی است، اظهار کرد: علت اینکه عالیس شعار برای خانواده را برای خود در نظر گرفته این است که هیچگاه خود را از خانواده‌های ایرانی جدا ندیده و علاوه بر این همه مردم را جزوی از خانواده خود می‌دانید.

وی فلسفه اصلی برند عالیس را تولید محصولات سلامت‌محور برای خانواده دانست و خاطرنشان کرد: این اصل پایه و اساس هر اقدام اجرایی هر چند کوچک در هلدینگ عالیس است.

ایجاد ارتباط قلبی با مردم هدف اصلی هلدینگ عالیس

در ادامه این مراسم احمد رضوانی سرپرست پروژه‌های اجرایی مارکتینگ هلدینگ عالیس نیز در حاشیه این مراسم در ارتباط با اهداف برگزاری جشن شب یلدا توسط هلدینگ عالیس، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین خواسته‌های ما ایجاد ارتباط قلبی و صمیمی بین مردم و برند عالیس است و به همین علت سعی بر این داریم که در مناسبت‌ها با مردم همراهی کنیم.

وی ادامه داد: تلاش بر این است که مخاطب ما زمانیکه از محصولات برند عالیس خرید می‌کند علاوه بر استفاده از کالای باکیفیت حس مثبت قلبی و همراهی عالیس با خانواده‌ها را با تمام وجود خود حس کند.

عالیس برای خانواده شعار نیست

یکی از شرکت گنندگان در جشن شب یلدای هلدینگ عالیس به نام محسن صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی هلدینگ عالیس اظهار کرد: با برگزاری این مراسم همه افرادی که در این جا جمع شده‌اند متوجه شدند که عالیس برای خانواده تنها یک شعار نیست بلکه این برند به صورت واقعی با خانواده‌ها همراهی می‌کند.

وی راز ماندگاری و ترقی عالیس را کیفیت محصولات آن دانست و بیان کرد: علاوه بر مرغوبیت طعم و مزه متناسب با ذائقه ایرانی نیز سبب محبوبیت این برند شده است.

عالیس در سبد غذایی خانواده‌ها

مریم صبوری دیگر فردی است که در مراسم شب یلدا هلدینگ عالیس شرکت کرده و در ارتباط با محصولات این گروه تولیدی گفت: یکی از باکیفیت‌ترین برندهای تولید نوشیدنی در ایران عالیس است و برخی از محصولات آن در سبد خرید اکثر خانواده‌ها به صورت ثابت موجود است.

وی ادامه داد: همچنین برخی از تولیدات این گروه تولیدی در کیفیت کم نظیر و یا حتی بی‌نظیر هستند و این مسئله سبب پایدار شدن فعالیت این هلدینگ شده است.

عالیس برند همراه با مردم

سعید فرهادمنش از دیگر شرکت کنندگان در مراسم شب یلدای هلدینگ عالیس با اشاره به فشارهای اقتصادی که هم اکنون بر روی مردم وجود دارد، اظهار کرد: با وجود اینکه برند عالیس کاملا خصوصی است و وظیفه‌ای برای دلگرم و یا شاد کردن مردم ندارد اما ما شاهد این بوده‌ایم که در تمام مناسبت‌ها به نحوی سعی بر این داشته که همراه با مردم باشد و حتی برای لحظه‌ای کوتاه خنده را بر لب مردم بیاورد.

وی با بیان اینکه در هر دو روز جشن شب یلدای عالیس حضور داشته است، تصریح کرد: این تلاش برند عالیس برای شاد کردن مردم و تزریق روحیه به جامعه در وضعیت کنونی اقدامی درخور تقدیر است.

گزارش تصویری:

 

alis