کارخانجات عالیس ، داستان تلاش و موفقیت

در سال‌های گذشته کارخانجات عالیس در میان برترین و موفق‌ترین شرکت‌های تولید نوشیدنی و محصولات لبنی در کشورمان بوده است. دوغ‌های عالیس اولین محصول این کارخانجات بودند و بعد از آن به سرعت، دیگر محصولات عالیس مثل آبمیوه‌ها و شیرهای طعم‌دار هم به بازار کشورمان راه پیدا کردند.

تاریخچه راه‌اندازی عالیس

کارخانجات عالیس

در سال 1384 بود که کارخانجات عالیس با هدف تولید محصولات نوشیدنی طبیعی و با بهترین کیفیت، در محل شهرک صنعتی چنان راه‌اندازی شد. عالیس به طور کلی سه کارخانه زیرمجموعه دارد که هرکدام وظیفه تولید بخش خاصی از محصولات این برند معتبر نوشیدنی کشور را به عهده دارند. کارخانه «چشمه نوشان خراسان» نخستین و مهمترین زیرمجموعه کارخانجات عالیس است. این کارخانه تولید آبمیوه‌های گازدار، آب معدنی، نوشابه‌های گازدار و انواع دوغ‌های گازدار و بدون گاز عالیس را به انجام می‌رساند. دومین قسمت از گروه تولیدی عالیس را کارخانه «نیک رز چناران» تشکیل می‌دهد که ماءالشعیرهای عالیس را در 12 طعم مختلف تولید می‌کند.
بیشتر محصولات لبنی عالیس مانند ماست میوه‌ای، شیرهای ساده و طعم‌دار، شیرمیوه‌ها و انواع آبمیوه هم در سومین زیرمجموعه عالیس، یعنی شرکت «بهار رز چناران» تولید و به دست مصرف‌کننده‌ها می‌رسد.

محصولاتی در کیفیت جهانی

کارخانجات عالیس از ابتدای راه‌اندازی، استفاده از بهترین دستگاه‌ها و فناوری‌های روز دنیا و تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی را به عنوان مهمترین هدف خود تعریف کرده است. در کنار این موارد، کسب گواهی‌های ISO 22000، ISO 9001، ISO 14001، HACCP و ISO 18001 نشان‌دهنده این است که کارخانجات عالیس در کنار توجه به تولید محصولاتی با کیفیت، نگاهی جدی به حفظ محیط‌زیست و بالا بردن سطح سلامت مصرف‌کنندگان محصولاتش را نیز داشته است.
تمام این فعالیت‌ها باعث شده که در دوره‌های مختلف کارخانجات عالیس عنوان واحد نمونه اداره‌ کل استاندارد کشور را کسب کند.
همه این موفقیت‌ها تنها بخشی از مسیر طی شده عالیس است و این شرکت می‌خواهد با توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر، بهترین محصولات ممکن را به دست مصرف‌کنندگانش برساند.

به فکر بازارهای دور

سال‌ها است که برندهای متنوع و بزرگ نوشیدنی در تمام دنیا به راحتی قابل دسترسی هستند و کشورهای منطقه ما نیز از این امر مستثنا نیستند. امروزه به راحتی در بازار این کشورها می‌توانید معروف‌ترین برندهای نوشیدنی دنیا را بخرید و مصرف کنید. با این وجود کارخانجات عالیس توانسته است به کمک فناوری‌های روز دنیا و تولید محصولات طبیعی و درجه یک، با وجود رقیبان معتبر جهانی، سهم مناسبی از بازارهای کشورهای منطقه در زمینه نوشیدنی را به خود اختصاص بدهد. امارات، قطر، لبنان، ترکمنستان، سوریه، عراق، پاکستان و افغانستان همگی کشورهایی هستند که کارخانجات عالیس در آن‌ها نمایندگی فروش محصولات داشته و از بازار خوبی برخوردار است. علاوه بر این در سال‌های گذشته محصولات عالیس به عمان و بحرین هم فرستاده می‌شود.
کشورهای منطقه گام اول توسعه بازار عالیس است و این مجموعه قصد دارد با رشد بیشتر، از کشورهای منطقه فراتر رفته و در آینده نزدیک به بازار دیگر کشورهای جهان هم وارد شود.

سلامتی در اولویت

عوامل مختلفی در تمایل مصرف‌کننده‌ها به یک محصول غذایی نقش دارند. استفاده از مواد اولیه درجه یک، تنوع در محصولات تولیدی و استفاده از بهترین فناوری‌های روز دنیا همگی از جمله این عوامل هستند که در کارخانجات عالیس مورد توجه قرار گرفته است. اما به جرات می توان گفت که مهمترین عاملی که عالیس به منظور جلب رضایت مشتریان خود به انجام می‌رساند، توجه به سلامت محصولات تولیدی و طبیعی بودن آن‌ها است. در این شرکت محصولات از مواد اولیه تازه تولید شده و در فرآیند تولید آن‌ها از هیچ نگهدارنده شیمیایی استفاده نمی‌شود. این مسئله باعث می‌شود که محصولی که به دست مشتری می‌رسد، از نظر سلامت در بهترین شرایط ممکن قرار داشته باشد.

نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات

B سلام گرمی میکنم به مدیر محترم شرکت عالیس ،دوغ گازدار عالیس باید با خرمای بلوچستان بخورید تا طعم و مزه زندگی را درک کنید. بنده یکی از مشتریان همیشگی شرکت عالیس هستم. باتشکر از مدیر شرکت عالیس
رضا عرض سلام و احترا
اگه میشه تولید انرژی زا های مختلف مانند گلوری، بلک برون، هایپ، جک ولستر ، رد بول با همان کیفیت شرکت های اصلی خارجی هم تولید کنید ، نوشیدنی جذاب و با استاندارد جهانی حق مردم ایران عزیزه، ممنون
Fatemeh من عاشق محصولات عالیسم
حسن شریفی محصولات عالیس،خیلی عالیست.
نظرات بیشتر
alis