محصولات لبنی عالیس ؛ متنوع، خوشمزه

لبنیات از مفیدترین دسته‌های مواد غذایی است که متخصصان تغذیه همیشه به نقش مهم آن در رژیم‌های غذایی تاکید دارند. مصرف محصولات لبنی عالیس که از بهترین مواد اولیه و در طعم‌های متنوع و خوشمزه تولید می‌شوند، بخش مهمی از کلسیم مورد نیاز ما را تامین خواهد کرد.

یک دنیا سلامتی با لبنیات

یک دنیا سلامتی با لبنیات

جالب است بدانید برخی فرآیندهایی که در بدن ما انجام می‌شوند، باعث تحلیل بافت‌های استخوانی می‌شوند. تقریبا تا 30 سالگی سرعت رشد و ترمیم استخوان‌ها بیشتر از تحلیل آن‌ها است. اما اگر کلسیم کافی به بدن شما نرسد، با گذر از 30 سالگی استخوان‌های شما کم‌کم استحکام خود را از دست داده و دچار آسیب می‌شوند. با مصرف روزانه و منظم محصولات لبنی عالیس می‌توانید مطمئن باشید که همیشه کلسیم کافی را برای استخوان‌های‌تان تامین خواهید کرد. البته کلسیم تنها دلیل مصرف محصولات لبنی عالیس نیست و این مواد غذایی منبعی برای تامین فسفر، ویتامین دی و برخی دیگر از ویتامین‌های مورد نیاز بدن هم به شمار می‌روند.

شیرهایی از همه طعم

شیرهایی از همه طعم

شیر از مهمترین محصولات لبنی عالیس شمرده می‌شود که در طعم‌ها و اندازه‌های مختلف توسط این شرکت تولید می‌شود. شیرهای عالیس به دو دسته کلی شیرهای ساده و طعم‌دار تقسیم می‌شوند. در دسته شیرهای ساده شما با 3 انتخاب روبه‌رو هستید و می‌توانید از میان شیر کم‌چرب، شیر پرچرب و شیر ویتامین دی، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. در دسته شیرهای طعم‌دار هم 6 انتخاب متنوع را خواهید داشت. شیر کاکائو، شیر موز و شیر‌‌‌‌ نارگیل، ترکیب‌های خوشمزه‌ای از شیر هستند که از گذشته با طعم دلپذیر آن‌ها آشنا هستیم. در کنار این سه طعم، عالیس از سه مزه دوست‌داشتنی و خوشمزه دیگر هم در تولید شیرهای طعم‌دار خود استفاده کرده است. شیر مالت، شیر قهوه و شیر توت‌فرنگی مزه‌های جدیدی هستند که تجربه‌ای تازه از نوشیدن شیر را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

از سنتی تا گازدار

دوغ از سنتی تا گازدار

دوغ، این نوشیدنی سنتی و خوشمزه بخش دیگری از محصولات لبنی عالیس را تشکیل می‌دهد. شرکت عالیس 4 مدل مختلف دوغ تولید می‌کند. دوغ بدون گاز با طعم نعناع عالیس یکی از این محصولات است. دوغ سنتی عالیس هم با عصاره مرزه، پونه کوهی و کاکوتی، مزه دوست‌داشتنی دوغ ‌های سنتی و قدیمی را برای شما زنده خواهد کرد. دوغ هشت‌گیاه عالیس هم همانطور که از اسمش پیداست، عصاره هشت‎گیاه مختلف از جمله ریحان، ترخون، آویشن و مرزه را با خود دارد و این ترکیب باعث طعمی دلنشین و خاص در این نوشیدنی شده است. دوغ گازدار عالیس هم چهارمین مدل از دوغ‌های عالیس است که با روش‌های طبیعی گازدار شده و نوشیدن آن برای سلامتی ضرری به همراه ندارد.

1- انواع دوغ    2- خواص دوغ  3- طرز تهیه دوغ  4- کالری دوغ

طبیعی و بدون نگهدارنده

محصولات لبنی عالیس

تنوع در طعم یکی از مزیت‌های سبد متنوع محصولات لبنی عالیس به شمار می‌رود. اگر از آن دسته افرادی هستید که خیلی با طعم طبیعی شیر رابطه خوبی ندارید، محصولات لبنی عالیس به شما حق اننتخاب کافی می‌دهد. حالا دیگر می‌توانید محصولات لبنی را با هر طعمی که مناسب ذائقه خودتان است انتخاب و در رژیم غذایی خود قرار دهید. از دیگر ویژگی‌های مهم در تولید این محصولات، استفاده نکردن از نگهدارنده‌های شیمیایی است. وجود نگهدارنده‌های شیمیایی با اینکه به عمر محصولات غذایی اضافه می‌کنند، اما در درازمدت اثرات زیان‌بار فراوانی برای سلامتی به همراه دارند. به همین دلیل شرکت عالیس در تولید محصولات طبیعی خود، از این مواد شیمیایی استفاده نکرده است.

نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

alis